ANA SAYFA

Hakkımızda

cosmilife_logo

 

“Cosmilife” kozmetik sektöründe yıllardır konusunda deneyimli kişiler tarafından hazırlanmış, sektörel ve bilimsel bir gazetedir.

 

Kozmetik sektörü; kimya biliminin bir alt sektörü olmasına rağmen, hızla gelişerek, başlı başına bir lider sektör haline gelmiştir. Sektörün en büyük dinamiği, yenilikler ve inovatif yaklaşımlar ile beslenen tüketici ihtiyaçlarıdır. Bu sebeple, dünya markalarından, yerli üreticilere kadar tüm ölçekli firmaların en büyük ihtiyacı güncel bilgidir. Buradan yola çıkarak ülkemizde, üreticilerimizin, biliminsanlarımızın ve sektöre bir şekilde hizmet sağlayan herkesin yararlanabileceği bir yayın olsun istedik.

 

Dünyada ve Türkiye’de bu yönlü uzun süren çalışmalarımız sonucunda Cosmilife’ı oluşturduk. Cosmilife her üç ayda bir yayınlanacaktır. Bilimsel, sektörel, yasal, teknolojik, gelişmeleri içerecektir. Her sayısı, kozmetik sektörü çalışanlarına ve biliminsanlarına ücretsiz olarak ulaştırılacaktır. Kozmetik sektörü ve bilimi adına çok önemli gördüğümüz bu yayının sizlere sunulmasını arzu ettik. Bunu yaparken de bilgiye ulaşımı kolaylaştırmak adına, kapınıza kadar gönderilmesini gerçekleştiriyoruz. Gelişime giden yolda çözümün bir parçası olma fırsatı sunacağını düşündüğümüz bu gazeteyi sizilerle paylaşmaktan onur ve keyif duyuyoruz.

 

Cosmilife, sektöre dair güncel konuları, röportajları, köşe yazılarını, hammadde-teknoloji tanıtımlarını, formül örneklerini, akademik makaleleri, akademik poster çalışmalarının yanı sıra, yasal düzenlemeleri, inovatifson ürünleri, sektör ile ilgili tüm yenilikleri içerecek ve gelişmeleri görmenize imkan sağlayacaktır. Kozmetiğin hayatımızdaki yeri bu kadar fazla iken üreticilerin mevcut problemlerini ortaya koymasını sağlamak ve çözüm bulmak, bilgi güvenliği alanındaki yeni önerileri paylaşmak ve gelişmeleri takip etmek açısından başarılı bir çalışma olacağını düşünüyoruz.

 

Cosmilife olarak sektörün ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz iletişim, haberleşme, bilgi edinme noktasındaki boşluğu, 3 ayda bir çıkaracağımız ve üreticiden son kullanıcıya kadar ücretsiz olarak göndereceğimiz bu gazete ile bir nebze olsun çözeceğini düşünüyoruz.

 

Bu yayının daha başarılı ve etkili olabilmesi için her türlü katkınızı bekliyoruz. Olası haber, yayın, makale yönlü katkılarınızı çok değerli bulacağız. 

 

B2

Anket

Web sayfamızın yeni arayüzünü beğendiniz mi?Sonuçlar | Arşiv